ÖVRIGT / Speglar / Spegellampett 2804006
nr 280 4006
Spegellampett
1800-tal, Förgylld, H.80
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.200 kr
måndag 27 oktober 2003
kl 18:30:00
2.600 kr
3.200 kr
4.100 kr
4.600 kr
4.500 kr
5.200 kr
6
ledande budet*